Kepi Rodonit

Vizito kete pike turistike

Me shume

Plazhet e Durresit

Vizito plazhet e Durresit

Me shume

Udhetim ne Dubrovnik

Me shume

Vizitoni Shkodren

Me shume

Makina me qera

Me shume

Ofertat e minutes se fundit

Vizite ne Struge, Oher, Pogradec, Dardhe, Voskopoj ...
Koloseu, emri i vërtetë i të cilit është Anfiteat ...
Thethi është destinacioni ideal për pushime aventu ...
Pas një ndalese në Budva dhe shijimit të kafes buz ...
To be visited: Arch of Triumph, Paris Cathedral, w ...

Agjencia turistike, DEA LINES operon për me tepër se 15 vite në tregun turistik shqiptar, duke ofruar shërbime brenda dhe jashtë vendit. E pozicionuar me zyrë kryesore në qytetin e Durresit dhe me degët e saj ne aeroportin ndërkombëtar “Nënë Tereza”, Rinas dhe qytetin e Shkodrës, Agjencia është shndërruar ndër vite në simbolin e kompetencës, seriozitetit dhe besimit të klientit.

Newsletter

Email address:


Pagesa Online

Paguani nepermjet PayPal edhe nese nuk keni llogari PayPal. Mund te perdorni karten e kreditit ose debitit per te kryer transaksionin pa krijuar llogari.

Dea imobiliare

Kontakte

Adresa: Bulevardi Epidamn,Lagja 3, Nr 101, Durres Al
Tel: +355 5 2 230386
Mob: +355 69 60 53 395

Please publish modules in offcanvas position.